• Skontaktuj się z nami: +48 696 966 622

  • Napisz wiadomość: info@ledoprojekt.pl

EN PL UA

Artykuł z dnia: 26.03.2017 // Zdjęcie: archiwum własne

XXV Międzynarodowe Targi Sprzętu Oświetleniowego Światło 2017
22-24 marca 2017

Targi ŚWIATŁO na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych zarówno w Polsce, jak również za granicą. Misja branżowej edukacji, która przez lata przyświecała organizatorom zaowocowała pojawieniem się nowej jakości na polskiej mapie targowej. Dlatego nie mogło tam zabraknąć Ledoprojektu. W trakcie targów nasze stanowisko miało ogromne zainteresowanie, dochodziło do sytuacji w których ludzie czekali aż będą mogli zadać pytanie lub słuchali co mówiliśmy do innych osób.

Klienci, którzy odwiedzali nasze stanowisko zadawali konkretne pytania, na temat opraw, gdzie są produkowane. Klienci bardzo cenili sobie, że jesteśmy polskim producentem.

Skupiliśmy się na naszych flagowych produktach, nie przytłaczaliśmy klientów masą różnych lamp. Mieliśmy wystawione konkretne pozycje dla : magazynów, ulic, biur. Uważam, że dużym sukcesem była przejrzystość naszego stanowiska.

Targi ŚWIATŁO przyniosły nam również bardzo dużo kontaktów, które zamieniły się w zapytania ofertowe i chęć współpracy z nami. Największe zainteresowanie wzbudziliśmy w firmach z Francji, Finlandii, Łotwy, Czech, Słowenii, Węgier.

Po targach wiemy czego oczekuje klient. Zapraszamy do współpracy jesteśmy bogatsi o nową wiedzę.

 

Wybierz sprawdzone oświetlenie LED

Wyślij zapytanie