• Skontaktuj się z nami: +48 696 966 622

  • Napisz wiadomość: info@ledoprojekt.pl

EN PL UA

Targi Logistyki i Magazynowania 2017 Sosnowiec 26-27.04

Targi Logistyki i Magazynowania 2017   Firma Ledoprojekt weźmie udział w targach logistyki i magazynowania 2017, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 26, 27 kwietnia 2017 roku. Stoisko naszej firmy będzie zawierało...

Artykuł z dnia: 20.04.2017 // Zdjęcie: archiwum własne

Targi Logistyki i Magazynowania 2017

 

Firma Ledoprojekt weźmie udział w targach logistyki i magazynowania 2017, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 26, 27 kwietnia 2017 roku. Stoisko naszej firmy będzie zawierało wszystkie produkty dostępne obecnie w ofercie. Każdy uczestnik targów będzie miał możliwość zobaczenia na własne oczy opraw prezentowanych przez firmę Ledoprojekt. Nasi fachowcy udzielą wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadane podczas targów. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska oraz nawiązania współpracy z firmą Ledoprojekt.

Targi Logistex

Targi Logistex gromadzą ludzi pracujących w dziedzinach logistyki. Formuła salonu Logistex polega na promowaniu możliwośći firm z branży sektora logistycznego, a także dostawców działających w tym sektorze. Targi zgromadzą właścicieli firm logistycznych, deweloperów powierzchni magazynowych, przedstawicieli sieci handlowych, przedstawicieli firm produkcyjnych, dostawców usług logistycznych, inwestorów oraz przedstawicieli sektora publicznego.

Zakres tematyczny targów Logistex:

 

- Urządzenia gospodarki magazynowej

- Urządzenia transportu wewnętrzenego

- Oprogramowanie i systemy logistyczne

- Usługi prawne, deweloperskie, finansowe, leasingowe, naukowe, badawcze

- Instytucje branżowe

- Wydawnictwa specjalistyczne

 

Adres targów:

Centrum Targowo-Konferncyjne Expo Silesia

Ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec

 

Wybierz sprawdzone oświetlenie LED

Wyślij zapytanie