• Skontaktuj się z nami: +48 696 966 622

  • Napisz wiadomość: info@ledoprojekt.pl

EN PL UA

Targi ENERGETAB Bielsko-Biała 12-14 września 2017

Tegoroczne targi energetyczne, ENERGETAB 2017 są już 30 edycją w tej serii. Tematyka targów obejmuje szeroki wachlarz branży energetycznej i elektrycznej. Są to między innymi maszyny, źródła energii, rozwiązania informatyczne....

Artykuł z dnia: 29.08.2017 // Zdjęcie: archiwum własne

Tegoroczne targi energetyczne, ENERGETAB 2017 są już 30 edycją w tej serii. Tematyka targów obejmuje szeroki wachlarz branży energetycznej i elektrycznej. Są to między innymi maszyny, źródła energii, rozwiązania informatyczne.

Targi ENERGETAB 2017 odbędą się w Bielsko Białej w dniach 12-14 września 2017r. Lista uczestników jest pełna, co oznacza, że mamy do czynienia z bardzo popularną imprezą. Dokładny program targów dostępny jest pod linkiem: http://www.energetab.pl/program_ramowy.php.

Plan dojazdu oraz mapka zagospodarowania terenu targów została umieszczona poniżej. Na mapce zagospodarowania terenu dostępny jest podział oraz lokalizacje hali, namiotów i stref technicznych targów. 

 

Naszą firmę będzie można znaleźć w pawilonie U na stanowisku nr 32. Na stoisku będą wystawione oprawy oświetleniowe z naszej oferty oraz nowości, które wprowadzamy na rynek. Nasi specjaliści obecni na targach chętnie udzielą odpowiedzi na każde pytanie bądź wątpliwości związane z naszymi oprawami oświetleniowymi led. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na tegorocznych targach ENERGETAB 30.

Wybierz sprawdzone oświetlenie LED

Wyślij zapytanie